Sprawy karne

Dobry prawnik we Wrocławiu prowadzący sprawy karne to nieoceniona pomoc w trakcie postępowania na każdym jego etapie. Adwokat, którego specjalizacją jest prawo karne, wraz z klientem ustala linię obrony, podpowiada, jakie dowody warto zebrać i kogo powołać na świadków. Dobry adwokat reprezentujący klientów w sprawach karnych we Wrocławiu przygotowuje również pisma, wnioski dowodowe, wnioski o uzasadnienie wyroków, odwołania, a także reprezentuje klienta w trakcie rozprawy sądowej. Zapraszamy do kontaktu - adwokat z Wrocławia Agnieszka Duży prowadzi sprawy z zakresu prawa karnego przed sądami wszystkich instancji.

Jak wygląda współpraca z adwokatem od spraw karnych?

Jako adwokat specjalizujący się w prawie karnym wspólnie z klientem ustalam priorytety oraz opracowuję strategię obrony na wszystkich etapach postępowania. Wraz z zespołem ekspertów wyjaśniamy i przewidujemy konsekwencje podejmowanych kroków, w czym pomaga nam wieloletnie i bogate doświadczanie. Dzięki temu klient jest na bieżąco informowany o stanie sprawy i wie, czego może się spodziewać, a także o co warto walczyć.

Adwokaci z Kancelarii Agnieszki Duży specjalizujący się w sprawach karnych świadczą usługi prawne w zakresie obrony oskarżonych w postępowaniach przygotowawczych przed prokuraturą oraz w postępowaniach na etapie sądowym. Ponadto pomagamy osobom zatrzymanym lub tymczasowo aresztowanym na terenie Wrocławia. W ramach świadczonych usług dobry prawnik (Wrocław), który prowadzi sprawy karne:

  • przygotowuje pisma procesowe,
  • uczestniczy w posiedzeniach aresztowych, przesłuchaniach na policji i w prokuraturze oraz na rozprawie sądowej,
  • reprezentuje osoby skazane, odbywające kary pozbawienia wolności w Zakładzie Karnym we Wrocławiu, w postępowaniu wykonawczym.

Reprezentacja przed sądami we Wrocławiu w sprawach karnych - wybór doświadczonego adwokata

Adwokaci we Wrocławiu z Kancelarii Agnieszki Duży reprezentują klientów w sprawach karnych i przygotowują oraz składają w imieniu klientów następujące wnioski:

  • o odroczenie wykonania kary pozbawienia wolności,
  • o przerwę w odbywaniu kary,
  • o odbywanie kary w systemie dozoru elektronicznego,
  • o warunkowe przedterminowe zwolnienie z odbycia reszty kary,
  • o wyrok łączny

W przypadku przestępstw ściganych z oskarżenia prywatnego, takich jak: zniesławienie, zniewaga, naruszenie nietykalności cielesnej, uszkodzenie ciała poniżej 7 dni adwokaci do spraw karnych z Wrocławia świadczą pomoc prawną w zakresie przygotowania prywatnego aktu oskarżenia oraz reprezentacji Klienta w sądzie w roli oskarżyciela posiłkowego. Wybór dobrego prawnika od spraw karny jest ważny, może zaważyć na wyniku rozprawy.

Adwokat Agnieszka Duży - pomoc w sprawach karnych i rodzinnych

Wrocławscy adwokaci z Kancelarii Agnieszki Duży zajmują się nie tylko sprawami karnymi. Naszą specjalizacją są również prawo spadkowe oraz sprawy rodzinne we Wrocławiu, prowadzone przed sądami wszystkich instancji. Reprezentujemy klientów w postępowaniach rozwodowych, o ustalenie kontaktu z dziećmi, podział majątku małżeńskiego czy spadkowego. Wybierz

Skontaktuj się z nami

Adwokat

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy prawnej zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Slider
Skontaktuj się z nami
Jeżeli potrzebują Państwo pomocy prawnej zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Slider