Kontakt

Kancelaria Adwokacka Agnieszka Duży

skontaktuj się z nami

 

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Agnieszka Duży
Pl. Solidarności 1/3/5 lok. 516, 53-661 Wrocław

  +48 691 058 127
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Numer konta: 29 1050 1575 1000 0092 1327 6794
ING Bank Śląski S.A.

IBAN: PL / Kod BIC SWIFT: INGBPLPW

NIP: 794-174-43-11

 

Konsultacje prawne

Indywidualne konsultacje prawne odbywają się wyłącznie we wcześniej ustalonych z Klientem terminach, a zatem prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny lub e-mailowy celem zarezerwowania wizyty.
 
Kancelaria adwokacka nie udziela bezpłatnych porad prawnych.
Jak do nas trafić?
Plac Solidarności 1/3/5 lok. 516 (V piętro), 53-661 Wrocław Kancelaria Adwokacka znajduje się w ścisłym centrum miasta w ciągu ulicy Legnickiej z placem Jana Pawła II. Siedziba Kancelarii położona jest w strefie płatnego parkowania, gdzie znajduje się wiele miejsc parkingowych. Niedaleko Kancelarii znajduje się przystanek autobusowy i tramwajowy - Plac Jana Pawła II, dzięki czemu do Kancelarii można sprawnie dojechać także komunikacją miejską.

 

Formularz - porada prawna online (prawnik online)

Przetwarzanie danych osobowych

Administratorem Państwa danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Agnieszka Duży z siedzibą we Wrocławiu przy pl. Solidarności 1/3/5, lok. 516. Kontaktując się z Kancelarią telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, adres zamieszkania, seria i numer dokumentu tożsamości, nr PESEL/NIP, e-mail, nr telefonu) niezbędnych do realizacji powierzonych Kancelarii działań prawnych. Powierzenie przetwarzania danych jest dobrowolne. Posiadają Państwo prawo wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie, w tym również drogą elektroniczną. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu wykonania, rozliczenia i zabezpieczenia prawidłowego wykonania zleconej przez Państwa usługi prawnej przez Kancelarię bądź do odwołania przez Państwa zgody, po tym czasie dane zostaną usunięte z bazy. Dane będą wykorzystywane bezpośrednio przez Administratora oraz podmioty ściśle z nim współpracujące jedynie dla celów realizacji zleconej usługi prawnej. Posiadają Państwo również prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Akceptując niniejszą klauzulę potwierdzają Państwo, że posiadają świadomość, że w razie cofnięcia zgody, dane osobowe mogą być w dalszym ciągu przetwarzane w zakresie wynikającym z celu i charakteru zlecenia, a także obowiązujących przepisów prawa. Czytaj więcej >